wtorek, 3 listopada 2015

Tak się bawiły Polki na wakacjach (wideo)

Zaczął się listopad. U mnie w Hiszpanii na szczęście słoneczny, ale w wielu częściach świata, zwłaszcza w Polsce kojarzy się z zimnem i szarą pluchą. Znam to, dlatego dobrze rozumiem. Żeby mimo wszystko przywrócić Wam trochę słońca i dać wielkiego pozytywnego kopa dopięłam w końcu zadania, które czekało na realizację. Pozbierałam resztki lata by zdążyć przed zimą. Stworzyłam drugi film dla Klubu Polek na Obczyźnie o tym co robiłyśmy na wakacjach 2015. Dla przypomnienia pierwszy macie do obejrzenia tutaj. Wyraźnie obiecywałam, że to nie będzie ostatni. Jak Wam się podoba?W sumie idea była taka sama. Malwina i Sadeemka napisały wierszyk. Polki z całego świata zrobiły sobie zdjęcie z kartkami, na których był dany wers. Ponieważ lato to czas ruchu i energii postanowiłyśmy wzbogacić wideo o krótkie filmiki z naszych wakacji przepaltane między zdjęciami z kartkami. Dziewczyny oceniły, że to był strzał w dziesiątkę. 

Dzięki Wam wszystkim za współpracę i za Waszą kreatywność!


Tak oto Polka na wakacjach podbiła glebiny mórz nurkując i przestworza skacząc na bungee. Uprawiała sporty i jak miała ochotę oddawała się interesującej lekturze. Eksperymentowała z czymkolwiek się da, z kuchnia, ze sztuką. Angażowała we wszystko dzieci, bo to one najbardziej uwielbiają wakacje. Oczywiście dużo podróżowała.


Tak się bawiły Polki na wakacjach (wideo)

Tak samo ogłaszamy, że ten filmik też nie jest ostatni. Pod koniec roku powstanie filmik świąteczny, nad którego produkcją będzie pracować Asia Wicher. Na wideo przyrządza sałatkę i widze, że tak samo stać ją na szalony miks z naszych zdjęć i fimów. STAY TUNED!!!

Tymczasem zmykam na siłowię. Narazie!
Dorkita

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Disqus - Kuskus, czyli Zapraszam na Feedback ;)